Indywidualna dieta online – dopasowana do twoich celów i stylu życia – zamów już teraz

Dlaczego warto zamówić indywidualną dietę online?

Indywidualna dieta online to program przede wszystkim dla zdrowia. Bez wychodzenia z domu i bez długiego czekania na wizytę. Możesz dokonać rejestracji o każdej porze dnia i nocy, brak czasu już nie stanowi problemu i wymówki. Twoja „wizyta” u dietetyka może odbywać się zarówno w południe, kiedy nie masz z kim zostawić dzieci, jak i w środku nocy, gdy wracasz do domu po nocnej zmianie.  Godzina nie ma znaczenia, zarówno przy pierwszych konsultacjach, jak i w trakcie kontynuowania współpracy. Zamawiając u mnie dietę online masz pewność, że stanę na głowie, aby dopasować się do twoich potrzeb. Nie lubię sztywnego trzymania się zasad.

Indywidualna dieta online to również mniejsze koszta niż wizyta w gabinecie. Jeśli nie chcesz wydawać kilkuset złotych, ale zależy ci na zmianie sposobu żywienia i chciałbyś otrzymać indywidualne dopasowane do twoich potrzeb i twojego stylu życia jadłospisy to ta oferta jest dla ciebie.

Dla kogo przeznaczona jest indywidualna dieta online?

Indywidualna dieta online przeznaczona jest dla osób zdrowych, które chcą schudnąć, przytyć lub po prostu zmienić swoje zwyczaje żywieniowe oraz dla osób chorych, których dieta nie wymaga eliminacji dużych grup pokarmowych i stałej opieki dietetyka. Ułożę dla ciebie dietę między innymi, gdy chcesz zadbać o poziom cholesterolu lub glikemię. Z wielką przyjemnością będę cię wspierać w walce z PCOS i innymi chorobami, które nie wymagają nieprzerwanego kontaktu pacjenta z dietetykiem oraz prywatnych konsultacji w gabinecie.

Jeśli jednak chorujesz na cukrzycę typu pierwszego, dnę moczanową, choroby metaboliczne skontaktuj się z dietetykiem, który przyjmuje stacjonarnie w twoim mieście.

Masz wątpliwości czy indywidualna dieta online jest dla ciebie? Napisz do mnie maila lub wiadomość prywatną. Możesz również wypełnić formularz w zakładce „Umów się” (wysłanie wiadomości do niczego nie zobowiązuje).

Co otrzymam korzystając z oferty?

Korzystając z tej oferty otrzymasz przede wszystkim 7 lub 14 dni jadłospisu, który ułożę specjalnie dla ciebie. Posiłki dopasuję do twoich umiejętności kulinarnych i czasu, który chcesz przeznaczyć na gotowanie. Twoje zdanie jest dla mnie najważniejsze, dlatego jadłospisy będą bazować tylko na produktach, które lubisz. Chcesz jeść oszczędnie, a może wolisz wydać więcej i odkrywać bogactwo egzotycznych produktów? Cokolwiek wybierzesz możesz jeść smacznie.

Korzystając z oferty dostajesz również dostęp do grupy, w której możesz kontaktować się nie tylko ze mną, ale również z innymi osobami, korzystającymi z moich usług. Grupa służy do zadawania pytań i szukania inspiracji.  Jeśli jednak wolisz kontaktować się ze mną indywidualnie możesz śmiało kierować do mnie maile i wiadomości prywatne. Na wiadomości osób, korzystających z moich pakietów odpowiadam w pierwszej kolejności.

Jak kontaktujemy się podczas współpracy?

Nasze główne źródła komunikacji to wiadomości e-mail, wiadomości prywatne oraz zamknięta grupa na facebooku. Jeśli jednak czujesz, że to zbyt mało możemy umówić się na Skype ( za dodatkową opłatą 40zł/godzinę). Możesz do mnie pisać o każdej porze dnia i nocy – ja na wiadomości zazwyczaj odpisuję rano oraz wieczorem. Na wiadomości od osób korzystających z moich jadłospisów odpowiadam w pierwszej kolejności i odpisuję w przeciągu 1 dnia roboczego.

Z jakimi kosztami wiąże się oferta?

Indywidualna dieta online to jadłospisy dopasowane specjalnie do ciebie, których cena zaczyna się już od niecałych 10zł za dzień. Rozpoczynając współpracę musisz liczyć się jednak z nieco większą stawką. Dlaczego? Potrzebuję więcej czasu na zapoznanie się z twoją historią żywieniową, wynikami badań i preferencjami żywieniowymi. Jeśli zdecydujesz się na kolejne jadłospisy cena będzie odpowiednio niższa.

Pakiet początkowy (analiza twojej historii żywieniowej, wyników badań, preferencji żywieniowych oraz jadłospisy i dostęp do grupy) to 100 zł w przypadku planu żywieniowego przygotowywanego na 7 dni lub 160zł, kiedy zdecydujesz się na plan żywieniowy obejmujący 14-dniowy jadłospis.

Każda kolejna współpraca (podjęta w przeciągu 3 miesięcy od wykupienia pakietu) to 85 zł za jadłospis na tydzień oraz 140 zł, w przypadku jadłospisów 14-dniowych.

Zobacz pełny cennik

Jak wygląda płatność za dietę online?

Po wypełnieniu formularza w zakładce „Umów się” w ciągu 1 dnia roboczego otrzymasz e-mail zwrotny. Pokieruję cię w nim do dalszej płatności przelewem (jeszcze w czerwcu 2019 możliwość płatności DotPay). Tego samego dnia wyślę również do ciebie ankietę z wywiadem żywieniowym, który musisz wypełnić. Nie musisz na nią czekać, aż przelew zostanie zaksięgowany.

Po otrzymaniu od ciebie opłaty i wypełnionego wywiadu żywieniowego przesyłam ci wciągu 7 dni roboczych twój indywidualny plan żywieniowy (jeśli czas oczekiwania będzie dłuższy zostaniesz o tym poinformowany przed dokonaniem płatności).