Jak pasja wygrała ze strachem czyli Niecodziennik dietetyka #1

Przyszło nowe ! Nareszcie ! Nowe jest pełne nieznanego, nieco przerażające i naprawdę fascynujące. Nadszedł czas brania całej odpowiedzialności na swoje barki. Brzmi trochę strasznie, ale jednocześnie motywująco. Zaczynam coś zupełnie innego, weszłam tam gdzie nie do końca wiem jak się poruszać. I wiesz co ? Właśnie ta niepewność i strach są dla mnie potwierdzeniem, że robię dobrze. Czułam, że utknęłam w miejscu, w bezpiecznym, choć nie do końca wygodnym i funkcjonalnym domku. Moje obowiązki powoli przestawały stawać się dla mnie wyzwaniem, a stanowiły jedynie źródło frustracji.

Wchodzę w to co mnie przeraża, a mądrzy ludzie mówią, że tam gdzie jest strach tam czeka na mnie największy sukces i szczęście. Mam nadzieję, że mądrzy ludzie mają rację, bo pozostają na tyle rozproszoną grupą, że w razie niepowodzenia nie będę miała na kogo zrzucić winy.

Moja praca, to moja pasja !

Od maja 2017 jestem w 100 % Apteką Dietetyka, nie ciążą na mnie inne obowiązki zawodowe. Wszystkie działania, które teraz podejmuje zawodowo są częścią tej marki i żadnej innej. Koniec z rozdarciem pomiędzy kilka miejsc pracy, z wyborem pomiędzy tym co mnie cieszy, a tym co powinnam. Dlatego możesz być pewna, że to miejsce odżyje. W notesie już od dłuższego czasu leży lista tematów o których chcę napisać i teraz z końcu będę miała więcej czasu, aby się temu poświęcić!

A co dalej ?

Najbliższy czas planuje przede wszystkim poświęcić temu miejscu. Pisać, pisać i jeszcze raz pisać, a w przyszłości być może i nagrywać. Filmy ? A może podcasty ? Czas pokaże, póki co chciałabym się skupić na artykułach i na nadaniu temu miejscu niepowtarzalnego klimatu, chciałabym żebyś wracała tu nie tylko po artykuły czy przepisy, ale żebyś wracała na Aptekę Dietetyka jako do miejsca w sieci w którym lubisz przebywać. Nie chcę tworzyć kolejnego bloga o dietetyce, chcę żeby to miejsce zaczęło tętnić życiem, żeby było o życiu i żeby to życie wspierało – przede wszystkim zasadami zdrowego żywienia, ale nie tylko. Chciałabym by wartości takie jak rodzina i życie miały tutaj swoje szczególne miejsce, tak żeby nowa osoba wchodząca na bloga od razu mogła wyczuć tą cząstkę mnie.

 

Już niedługo będziesz mogła skorzystać z konsultacji ze mną online oraz raz w tygodniu w gabinecie w Elblągu. A przyszłości ? W przyszłości najbardziej marzy mi się mój własny gabinet, do którego będę mogła zaprosić cię każdego dnia tygodnia i przy filiżance herbaty przeanalizować twoją dotychczasową dietę i zaproponować nowe rozwiązania. Ale do tego jeszcze długa droga i póki co cieszę się tym co mam i chcę z tego wyciskać jak najwięcej się da dla ciebie i dla siebie.

Jeśli tylko masz ochotę bądź ze mną na bieżąco i zaglądaj po nowości! Będzie mi bardzo miło ! Najfajniej jeśli polubisz i zaobserwujesz mój profil na Facebooku, tam na bieżąco będę informować o wszystkim, co się dzieje !

Niech wiosna będzie z tobą 🙂