Pierwszy raz?

Apteka Dietetyka to nie jest blog o odchudzaniu, ale o trosce i miłości do rodziny ! To blog o tym jak trafić przez żołądek do serca, ale trochę inaczej… 🙂

Dzięki wiedzy zdobytej na studiach i szkoleniach mogę zadbać o zdrowie mojej rodziny od kuchni i w ten sposób okazać im moją troskę. Chciałabym dzielić się z tobą moim doświadczeniem i wiedzą w prosty i obrazowy sposób tak, żebyś mogła dać tym, których kochacie to co najlepsze, bez konieczności przekopywania się przez podręczniki i skomplikowane publikacje naukowe.

Na blogu znajdziesz porady żywieniowe, nieskomplikowane i proste przepisy na dania dla całej rodziny, porównania różnych produktów ( w celu poszukiwania najzdrowszego ), ale również obszerny dział dotyczący wspomagania dietą płodności i walki z niepłodnością.

Oprócz tematów żywieniowych będziesz mogła znaleźć tu również posty bardziej lifestylowe, którymi chciałabym ciebie inspirować do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu z rodziną, nie tylko z jej najmłodszymi członkami.  Na blogu znajdziesz również wpisy o tym jak zadbać o siebie, bo to ty też jesteś cennym członkiem tego zespołu, ważną jego częścią.

 

Apteka Dietetyka to blog PRO ! To blog prorodzinny i prozdrowotny.  Nie ma na celu walki z kimkolwiek i czymkolwiek, ale promocję zdrowia, równowagi, rozsądku, różnorodności i rodziny. Przedstawienia tych wartości w pozytywnym świetle tak, aby stały się dla czytelnika atrakcyjne !

 

Znajdziesz mnie również w mediach społecznościowych. Przede wszystkim jestem na facebooku i instagramie, ale bywam również na pintereście.

Mailowo złapiesz mnie pod adresem a.jankowska51@gmail.com